تبلیغات
ایران عمران - تاریخ و چگونگی مشاهده و اصلاح اطلاعات ثبت­نامی داوطلبان آزمون سراسری سال 1387
سازمان سنجش آموزش کشور25/01/87

تاریخ و چگونگی مشاهده و اصلاح اطلاعات ثبت­نامی داوطلبان آزمون سراسری سال 1387


سازمان سنجش آموزش کشور بدین­وسیله به اطلاع کلیه داوطلبانی که در موعد مقرر نسبت به ثبت­نام در آزمون سراسری سال 1387 اقدام نموده و اطلاعات خواسته شده را از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور وارد نموده­اند، می­رساند که اطلاعات ثبت­نامی کلیه داوطلبان ثبت­نام کننده . . .


تاریخ و چگونگی مشاهده و اصلاح اطلاعات ثبت­نامی داوطلبان آزمون سراسری سال 1387
سازمان سنجش آموزش کشور25/01/87


سازمان سنجش آموزش کشور بدین­وسیله به اطلاع کلیه داوطلبانی که در موعد مقرر نسبت به ثبت­نام در آزمون سراسری سال 1387 اقدام نموده و اطلاعات خواسته شده را از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور وارد نموده­اند، می­رساند که اطلاعات ثبت­نامی کلیه داوطلبان ثبت­نام کننده در آزمون سراسری سال 1387 و همچنین نمرات دروس دیپلم که به صورت هماهنگ توسط وزارت آموزش و پرورش انجام و به این سازمان تحویل شده (فقط دیپلمه­های سال­های 84، 85 یا 86) از روز دوشنبه 26/1/87 لغایت 31/1/87 به مدت 6 روز بر روی پایگاه اینترنتی سازمان به نشانی: www.sanjesh.org برای مشاهده داوطلبان و به منظور اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده قرار داده شده است.

کلیه داوطلبان آزمون سراسری سال 1387 لازم است در روزهای فوق الذکر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند. برای اطلاع بیشتر موارد ذیل را به اطلاع می­رساند:

1- پس از ورود به سایت سازمان و انتخاب لینک مربوط به مشاهده اطلاعات ثبت­نامی و مشاهده اطلاعات نمراتی که توسط وزارت آموزش و پرورش تهیه و به این سازمان تحویل شده است، امکان ورود به این لینک با در اختیار داشتن اطلاعات کارت اعتباری ثبت­نام (شامل شماره پرونده، شماره کارت، شماره کاربری، رمز عبور و شماره شناسنامه) یا شماره پرونده و کد رهگیری وجود دارد.

2- پس از ورود با هر یک از دو امکان فوق، اطلاعات ثبت­نامی داوطلب نمایش داده می­شود. امکان مشاهده و در صورت لزوم ویرایش اطلاعات به جز گروه آزمایشی، علاقه­مندی به گروه­های آزمایشی هنر و زبان­های خارجی، مراکز تربیت­معلم، دانشگاه پیام­نور، مؤسسات غیرانتفاعی و غیردولتی، معدل کتبی دیپلم و محل اقامت برای تعیین حوزه امتحانی و نظام فارغ التحصیلی وجود دارد. این امکان در انتهای صفحه نمایش با انتخاب گزینه ویرایش اطلاعات فراهم می­شود.

3- درصورتی که نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت­نامی نباشد و این اطلاعات مورد تأیید است، داوطلبان دیپلم رشته­های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم­انسانی و علوم و معارف­اسلامی که در سال­های 84، 85 و 86 در هر یک از دوره­های خرداد، شهریور و دی ماه روزانه یا شبانه دیپلم خود را اخذ نموده­اند، می­توانند نمرات دیپلم خود را مشاهده نمایند؛ همچنین داوطلبانی که اطلاعات خود را ویرایش نیز می­نمایند، این امکان برای آنها فراهم است که با انتخاب گزینه «مشاهده نمرات ارسالی داوطلب از سوی آموزش و پرورش» آن را مشاهده کنند.

4- داوطلبانی که اطلاعات ثبت­نامی آنها کامل است و بخصوص کد دانش­آموزی صحیح را نیز در زمان ثبت­نام اعلام نموده­اند، براساس فایل ارسالی نمرات توسط آموزش و پرورش، نمرات خود را مشاهده می­نمایند؛ در این بخش، در صورتی که داوطلب نمراتی را که مشاهده می­نماید، با کارنامه فارغ­التحصیلی تطبیق نداشته باشد، می­تواند بر روی هر یک از دروس یا سال اخذ نمره گزینه عدم تأیید را انتخاب کند؛ همچنین اگر کلیه نمرات با نمرات کارنامه مغایر نیست، گزینه مربوطه را انتخاب نماید. این اطلاعات مجدداً به وزارت آموزش و پرورش برای بررسی اعلام خواهد شد.

5- داوطلبانی که نمرات آنها رؤیت نمی­شود یا تماماً غیرصحیح می­باشد، می­توانند در صفحه دیگر با انتخاب گزینه مربوط و ورود کد دانش­آموزی دقیق خود که بر روی کارنامه دیپلم آنان درج شده است، اطلاعات فردی خود را براساس فایل نهایی تحویلی از آموزش و پرورش رؤیت نمایند؛ در صورتی که این اطلاعات مربوط به فرد است، وی با انتخاب گزینه تأیید می­تواند نمرات و سال اخذ هر نمره را مشاهده نماید. باید توجه نمود در صورت تأیید، امکان برگشت مجدد برای اصلاح کد دانش­آموزی نمی­باشد.

6- افرادی که نتوانند با کد دانش­آموزی اطلاعات فردی خود و نهایتاً نمرات را مشاهده نمایند، لازم است از اول تا پنجم اردیبهشت 87 به دایره امتحانات منطقه آموزش و پرورش محل اخذ دیپلم مراجعه و مورد یا موارد را اعلام نمایند.

7- ذکر این نکته ضروری است که سوابق تحصیلی فقط برای داوطلبانی اعمال خواهد شد که دیپلم خود را در سال­های 84، 85 و 86 در چهار رشته تحصیلی اعلام شده در بند 3 اخذ نموده­اند و فقط دروسی از آنها در سوابق تحصیلی اعمال می­شود که آزمون آن به صورت سراسری کشوری اخذ شده باشد؛ البته میزان تأثیر هر درس و نحوه اعمال آنها و میزان تأثیر در نمره کل نهایی در پیک سنجش مورخ 12/9/86 (شماره 553) چاپ شده است.

8- سوابق تحصیلی برای کلیه داوطلبان که دیپلم خود را غیر از سال­های 84، 85 و 86 اخذ نموده اند و یا در آزمون­های سراسری کشوری شرکت ننموده­اند، اعمال نخواهد شد و نمره کل آنها براساس صد در صد نمره آزمون سراسری اعمال خواهد شد.

داوطلبان در صورت لزوم می­توانند در ساعات اداری با شماره تلفن­های 2-88923591-021 تماس حاصل نمایند و از مراجعه حضوری به سازمان سنجش جداً خودداری نمایند.

نوع مطلب :کنکور و ارشد، 
برچسب ها :
امتیاز مطلب :


پیوندهای روزانه
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
ایران عمران
برترین وبلاگ مهندسی عمران
درباره وبلاگ


این وبلاگ کاملا تخصصی در زمینه عمران میباشد در این سایت با نرم افزارهای روز و مقالات بسیار عالی آپدیت میشود و شامل بخشهای : کاریابی نرم افزار کتاب و هند بوک نقشه ها و پلان ها آموزش ها و سازه و محاسبات و روشهای اجرا و . . . میباشد

مدیر وبلاگ : وفا
نظرسنجی
بیشتر در چه زمینه هایی از رشته عمران علاقه دارید ؟